TECHNICKÝ OBCHODNÍK - ČERPACÍ SYSTÉMY

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Máte obchodního ducha a vyznáte se v čerpacích systémech? Jste rádi pány svého času? Pak je tato pozice určena přímo Vám!! Stabilní společnost podnikající v oblasti čerpadlové techniky patřící mezi špičku v České republice přijme kolegu na pozici: TECHNICKÝ OBCHODNÍK - ČERPACÍ SYSTÉMY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • prodej produktů (čerpadlová technika)
  • vyhledávání nových zákazníků
  • péče o stávající zákazníky
  • komunikace s instalačními firmami, projektanty, prodejci či stavebními a montážními firmami
  • reporting
  • práce formou home office

Co požadujeme?

  • prokazatelnou obchodní praxi
  • znalosti z oboru TZB (stavařina, topenářství)
  • zkušenost s prodejem čerpadlové techniky
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka (týdenní reporting zahraničnímu vedení)
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost, loajálnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • možnost práce formou home office
  • motivační finanční ohodnocení
  • služební automobil k soukromým účelům
  • mobilní telefon, počítač
  • dovolenou navíc
  • místo výkonu práce: region Střední Čechy, Praha, Ústecký kraj