KEY ACCOUNT MANAGER S AJ/PJ

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Hledáte uplatnění v mezinárodní firmě, která má stabilní pozici na trhu? Baví Vás kontakt se zákazníky a máte obchodního ducha? Umíte navázat dlouhodobé a oboustranně prospěšné vztahy? Domluvíte se anglicky nebo polsky? Neváhejte a napište! Jedině tak nepřijdete o práci Vašich snů! Mezinárodní firma, sídlící v Královéhradeckém kraji, hledá posilu do týmu na pozici: KEY ACCOUNT MANAGER

Pracovní náplň

  • Budování dobrých vztahů se stávajícími i novými zákazníky
  • Zodpovědnost za návrhy a realizaci prodejních plánů
  • Příprava cen a marketingové politiky pro zákazníky
  • Služební cesty
  • Vedení obchodních jednání u nových klientů
  • Správa obchodních smluv a administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na podobné pozici v prodeji, min. 5 let, v rychloobrátkovém zboží
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo polštiny
  • Dobré prezentační a vyjednávací schopnosti
  • Tah na branku a orientaci na výsledky
  • Časovou flexibilitu, samostatnost, proaktivitu a zodpovědnost k práci

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodní firmě
  • Finanční prémie a bonusy, zajímavé finanční ohodnocení
  • Služební automobil i k soukromým účelům (Opel Astra Combi, později Octavie)
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Moderní zázemí s přátelským kolektivem
  • Místo výkonu práce: okres Náchod (Královéhradecký kraj)

    Kontaktní osoba:
    Věra Fialová – email: info@acjobs.cz

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu fialova@acjobs.cz.