PROGRAMÁTOR DATOVÝCH SKLADŮ

Neaktivní nabídka

50000 - 100000 Kč

Máte zkušenost s programováním v PL/SQL a Oracle databázi? Rád byste pracoval s nejmodernějšími technologiemi a podílel se na vývoji unikátních systémů? Pokud ano, tak to hledáme právě Vás! PROGRAMÁTOR DATOVÝCH SKLADŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrh a vývoj architektury nových modulů
  • Implementace business logic, programování v Oracle PL/SQL a SQL
  • Provádění technické analýzy pro vývoj nových prvků
  • Testování, implementace prvků a podpora ostatních oddělení
  • Kooperace s analytiky, data architekty a obchodními kontakty

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s programováním PL/SQL a s Oracle procedurami
  • Chápání principů Data Ware House
  • Dobrou znalost procesních principů ETL
  • Zkušenost se systémem řízení relační báze dat RDBMS
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 4 sickdays
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost home office
  • Roční bonusy
  • Plně hrazené obědy, občerstvení na pracovišti
  • Mobilní tarif hrazený společností (i pro členy rodiny)
  • Produkty společnosti zdarma

  • Místo výkonu práce: Brno nebo Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.