SEŘIZOVAČ STROJŮ

Neaktivní nabídka

17000 - 23000 Kč

Hledáš práci, ze které budeš odcházet s čistou hlavou? Nevadí Ti směny? Jsi technicky zdatný a láká Tě práce ve stabilní firmě? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis, nebo nás přímo kontaktujte! Významná strojní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: SEŘIZOVAČ STROJŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • obsluhu a seřizování CNC strojů
  • pravidelná kontrola zařízení a výrobků
  • dodržování výrobních technologií a postupů
  • spolupráce s výrobním týmem

Co požadujeme?

  • SOÚ/SŠ technického směru
  • praxi na pozici seřizovač – obsluha CNC
  • odpovědnost, samostatnost, flexibilita

Co nabízíme?

  • zaměstnání v mezinárodní firmě
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • příspěvek na pojištění
  • společenské aktivity
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.