SEŘIZOVAČ CNC

Neaktivní nabídka

17000 - 23000 Kč

Máte SOU/SŠ vzdělání strojírenského zaměření a praxi v oblasti seřizování CNC strojů? jste manuálně zručný a nevadí Vám práce ve směnném provozu? Chcete pracovat u mezinárodní společnosti a užívat si zajímavých benefitů? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis, nebo nás přímo kontaktujte! Významná mezinárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: SEŘIZOVAČ CNC

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • údržba a nastavování strojů
  • opravy CNC strojů
  • spolupráci s kontrolou kvality, technologem, programátory a dalšími kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání – obor strojírenství
  • praxi s obsluhou CNC strojů
  • využijete znalost PC
  • technické myšlení, pečlivost

Co nabízíme?

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování na pracovišti
  • firemní vzdělávání
  • společenské aktivity
  • místo výkonu práce: okres Šumperk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.