DELPHI DEVELOPER (50 – 60 000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Představuje programovaní v jazyce Delphi směr, kterým se chcete na své profesní dráze ubírat? Rádi byste se podíleli na zajímavých projektech a stali se součástí týmu, jenž vyvíjí aplikace sloužící k zefektivnění obchodních či výrobních procesů? Dejte své kariéře zelenou a pošlete nám svůj životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj SW pro optimalizaci obchodního a výrobního procesu
  • Vývoj nových funkcionalit aplikace a údržba stávajících kódů
  • Vedení technické dokumentace
  • Testování funkcionalit

Co požadujeme?

  • Znalost programovacího jazyka Delphi
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Ochotu se rozvíjet a vzdělávat
  • Týmového ducha

Co nabízíme?

  • Účast na vlajkovém projektu společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Motivační finanční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na sport a stravování
  • Místo výkonu zaměstnání: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.