Technolog s řidičským oprávněním

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

Chcete používat ty nejmodernější technologie a podílet se na jejich dalším vývoji? Pracovat s jistotou a vizí dalšího osobního rozvoje? Pojďte pracovat do nadnárodní firmy s budoucností a perspektivou! Máme vlastní vývoj a neustále se rozšiřujeme! Hledáme kolegu či kolegyni na pozici: TECHNOLOG S ŘIDIČSKÝM OPRÁVNĚNÍM

Pracovní náplň

  • práce s technickou dokumentací
  • vývoj výrobních zařízení
  • rozvoj technologických novinek v dalších regionech
  • kooperace výrobních operací

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenost s komunikací se zákazníkem
  • aktivního řidiče, oprávnění skupiny B – podmínkou
  • základní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • práci pro světovou špičku v průmyslu
  • profesionální růst
  • 5 týdnů dovolené
  • pravidelné navýšení mzdy každý rok
  • možnost firemního ubytování

  • místo výkonu práce: Pardubický kraj