LOGISTIK

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte dobré organizační a analytické schopnosti a zkušenosti v oblasti dopravní logistiky? Máte rádi komunikaci v cizím jazyce? Chcete se stát součástí úspěšné nadnárodní firmy a společně s ní růst? Pak jste náš člověk! Hledá se: LOGISTIK

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • návrh vhodných manipulačních prostředků a optimální dopravy
  • návrh na úpravu skladování a zajištění optimálního skladování
  • vyhodnocování efektivnosti skladování
  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • vedení evidence a dokumentace komunikace s dodavateli a zákazníky

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání v oboru zásobování a logistika
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • zodpovědnou a samostatnou osobnost
  • schopnost pracovat pod tlakem

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemné pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!