SAP SD/MM SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti se systémem SAP a modulem SD nebo MM? Láká Vás práce ve vyjímečném týmu v mezinárodní společnosti? Potom jste přesně tím, koho hledáme!

Pracovní náplň

  • Implementace a testování funkcionalit
  • Komunikace se zákazníky a analýza jejich pořadavků
  • Podpora a školení uživatelů SAP SD
  • Práce v mezinárodním týmu, cestování do zahraničí

Co požadujeme?

  • Zkušenost se SAP SD nebo MM modulem na pozici konzultanta
  • Anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni
  • Přesah do jiných modulů výhodou
  • Ochotu cestovat do zahraničí (10% pracovní doby)

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Interní benefity, systém Cafeterie

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.