PRACOVNÍK ZMĚNOVÉHO ŘÍZENÍ

Rádi se podílíte na změnách při zavádění výroby? Řešíte inovace a zkoumáte dopad těchto změn? Jste technicky orientovaní a hovořit v anglickém jazyce Vám nedělá problémy? Pojďte s námi do toho! Potřebujeme jedince, kteří umí zavádět změny do výroby, jedince, kteří s těmito změnami umí pracovat. Na Váš životopis se budeme těšit! Společnost s mezinárodním působením zabývající se strojírenskou výrobou, hledá nové šikovné spolupracovníky do svých řad na pozici: PRACOVNÍK ZMĚNOVÉHO ŘÍZENÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Naplňování požadavků na zavádění změn do výroby
  • Řešení důsledků těchto změn při náběhu výroby
  • Zodpovědnost za implementaci nových výrobků (zákaznické inovace), administrativní řešení
  • Koordinace týmu lidí a procesů
  • Řešení změnových opatření napříč odděleními
  • Denní reporting

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v technické oblasti
  • Znalost anglického jazyka/denní komunikace
  • Praktické zkušenosti z vývoje, výrobního prostředí
  • Dobrou orientaci v technických dokumentech
  • Analytické myšlení
  • Zodpovědné chování a týmového ducha

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodním prostředí pro úspěšnou strojírenskou společnost
  • Pružnou pracovní dobu a 25 dní volna
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvky na dojezd i stravování
  • Jazykové a další vzdělávací aktivity

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj