PRODUKTOVÝ SPECIALISTA - JUNIOR

mzdové ohodnocení

Brno - město

Perfektní příležitost pro mladé ambiciózní absolventy! Nemáš praxi, ale chceš mít zajímavou a perspektivní práci? Domluvíš se anglicky? Zašli nám životopis, máme pro tebe příležitost pro nastartování kariéry! Mezinárodní společnost s dloholetou tradicí na trhu hledá posilu týmu, co bude s dynamickým oddělením táhnout za jeden provaz! PRODUKTOVÝ SPECIALISTA - JUNIOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řešení technologických postupů při výrobě
  • Neustálé interní zlepšování produktů
  • Podílení se na vývoji nových produktů
  • Spolupráce napříč odděleními
  • Optimalizace zařízení a procesů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technické, ideálně obor mechatronika
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Technické a inovativní myšlení
  • Proaktivní přístup a zodpovědnost
  • "Tah na branku" a týmového ducha

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Vycestování do zahraničí v rámci pozice
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.