PROCESNÍ INŽENÝR V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Máte zkušenosti s nastavováním procesů v oblasti výrobního průmyslu? Jste technický typ a domluvíte se anglicky? Pak jde zde příležitost právě pro Vás! Stabilní mezinárodní společnost působící v oblasti automotive obsazuje pozici: PROCESNÍ INŽENÝR V AUTOMOTIVE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • stanovování, sledování a optimalizace výrobních procesů
  • identifikace problémů ve výrobě, jejich analýza a odstraňování příčin
  • tvorba procesní výrobní dokumentace
  • komunikace s výrobou

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání technického směru
  • středoškolské vzdělání s alespoň 2letou praxí na pozici procesního inženýra
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • schopnost logického uvažování
  • zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní a prosperující společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení zohledňující výkon
  • možnost profesního a osobního rozvoje
  • Různorodou náplň práce
  • Možnost nástupu IHNED

  • Místo výkonu práce: Frýdecko-Místecko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!