TECHNICKO - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste absolventem SŠ technického zaměření a hledáte své první zaměstnání? Chcete nastartovat svoji kariéru v úspěšné mezinárodní společnsti se silným zázemím? Ovládáte anglický jazyk na středně pokročilé úrovni? Pak jste pro nás ideální kandidát! Mezinárodní společnosti v Brně právě hledá pracovníka na pozici: TECHNICKO - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK (20 - 25.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracování výkresové dokumentace v AutoCad
  • Příprava cenových nabídek
  • Kontrola činnosti dodavatelů
  • Kooperace s ostatními odděleními
  • Práce v jednosměnném provozu

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technické
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost AutoCad, SAP, MS Office
  • Samostatnost, zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti s reálnou možností kariérního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Dotované stravování v areálu společnosti
  • Vzdělávací kurzy
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.