TECHNOLOG PRO PŘÍPRAVKY

Neaktivní nabídka

33000 - 36000 Kč

Jste zkušený technolog a vyznáte se v oblasti přípravků? Domluvíte se alespoň trochu anglicky a hledáš uplatnění v okolí Prahy? Pak hledáme právě tebe! Mezinárodní společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: TECHNOLOG PRO PŘÍPRAVKY (33 - 36.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • řešení technologických postupů
  • zodpovědnost za navrhnutá řešení
  • komunikace s výrobou
  • práce s technickou dokumentací
  • spolupráce s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického směru)
  • praxi na obdobné pozici
  • anglický jazyk- základní znalost pro práci s technickou dokumentací
  • chuť do práce a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • zaškolení
  • práci v moderním prostředí
  • závodní stravování
  • týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.