ŘÍZENÍ PROJEKTŮ – AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření a praxi s řízením projektů? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a vyznáte se v oblasti automotive? Jste komunikativní osobnost se silnými organizačními a vůdčími schopnosti? Chcete spojit svojí další kariéru s perspektivní společností a být hlavní postavou zajímavých projektů? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost, působící v oblasti automotive ve Středočeském kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici ŘÍZENÍ PROJEKTŮ.

Pracovní náplň

  • Komplexní zastřešení a koordinace projektu
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Odpovědnost za termíny a finanční náročnost projektu
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti s projektovým řízením a znalost automotive
  • Pokročilou znalost anglického jazyka – dění využití
  • Silné komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocené
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce je ve Středočeském kraji