DISPONENT V LOGISTICE

mzdové ohodnocení

Plzeň-sever

Domluvíš se anglicky? Jsi organizačně schopný a zodpovědný? Chceš získat pracovní příležitost ve známé mezinárodní společnosti a mít možnost kariérního růstu? Tak neváhej a zašli nám životopis!! Hledáme šikovné kandidáty (i absolventy) na pozici DISPONENT V LOGISTICE!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spolupracovat na zlepšování firemních procesů
  • zajišťovat správné množství materiálu
  • inventura materiálu ve skladu
  • komunikace s oddělením výroby a skladem
  • plnit další požadované úkoly od vedoucího směny

Co požadujeme?

  • minimálně střední školu
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • ochotu pracovat na dvě směny
  • snahu učit se novým věcem
  • umět si stanovit priority
  • soustředit se na správné dosažení cílů a úkolů

Co nabízíme?

  • práci v novém distribučním a logistickém centru
  • ZDARMA autobusový svoz přímo z Plzně
  • zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusů a 13. platu
  • jazykové a vzdělávací kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky / dotované stravování
  • výhodný mobilní tarif
  • příspěvek na penzijní připojištění - cca 3.500 Kč/rok
  • VSTUPENKY na FOTBAL/ do DIVADEL

  • Místo výkonu práce: Plzeň – sever (cca do 15 km od Plzně)