TECHNICKÝ COACH

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máš zkušenosti se školením lidí? Počítače, technologie či softwary pro Vás nejsou cizí? Angličtinu zvládáš levou zadní? Využij tuto ojedinělou příležitost, jak se stát součástí našeho hvězdného týmu! Navíc, skvělá šance, jak se podívat po celém světě a potkat tak spoustu zajímavých lidí!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vést interní i externí školení
  • podílení se na skladbě obsahu kurzů
  • definice akceptačních kritérií pro certifikace
  • kooperace s vývojáři a s ostatními členy týmu

Co požadujeme?

  • znalosti anglického jazyka na úrovni B2
  • přehled v informačních technologií a mít chuť se učit dál
  • komunikační a prezentační schopnosti
  • mít chuť cestovat
  • zkušenosti se školením výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + další postupem času
  • finanční bonusy (13. plat, placené přesčasy, příspěvky na pojištění, …)
  • pravidelný home-office
  • flexibilní pracovní doba
  • účast na konferencích a workshopech, firemní akce
  • čerstvé ovoce a nápoje na pracovišti
  • Místo pracoviště: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.