C++ VÝVOJÁŘ

Neaktivní nabídka

30000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš zkušenosti v programování v C++? Rrád si hraješ s grafikou a jsi sportovní fanda? Pokud ano, tak tohle nemůžeš minout: C++ VÝVOJÁŘ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj grafických desktopových aplikací pro sportovní TV přenosy
  • Práce s moderními technologiemi
  • Vylepšování stávajících aplikací
  • Komunikace s ostatními týmy

Co požadujeme?

  • Praxi s programováním v C++
  • Zájem o grafické nástroje (Unity 3D, Direct 3D, OSG)
  • Znalost knihovny Open GL
  • Zkušenosti s OS X, iOS nebo zpracováním obrazu výhodou

Co nabízíme?

  • Účast na projektech, jejichž výsledky v TV uvidí celý svět
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Moderní prostory a podobně naladěný tým kolegů
  • Možnost praxe a stáží po Evropě i Americe
  • Příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.