ABSOLVENTI ELEKTRO

Neaktivní nabídka

23000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáš perspektivní a zajímavou práci? Máš elektro vzdělání a platnou Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5? Láká Tě práce ve velké a rozvíjející se společnosti? Pak neváhej a zašli nám svůj životopis! Stabilní a rostoucí společnost nabízí: ŠANCI PRO ABSOLVENTY ELEKTRA (23-27.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na zajímavých projektech a tehnických řešení
  • Kooperace napříč firmou (výroba, konstrukce, kvalita aj.)
  • Práce s technickou dokumentací
  • Vedení administrativy k zakázkám
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, obor elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. §5 - velkou výhodou
  • Základní znalost anglického jazyka (čtení dokumentace)
  • Energického člověka, kterého baví elektro
  • Týmového ducha a zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • Možnost stát se opravdovým odborníkem v oboru
  • Firemní vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Kompenzované přesčasy
  • Příspěvky na stravování
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.