APLIKAČNÍ TESTER

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Chceš odstartovat svoji kariéru ve společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru? Ovládáš základy programování? Jsi analytický typ, který pomocí testování nalezne to, co není správně? Pokud ano, pošli mi své CV ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Testování aplikací
  • Analýza funkčnosti aplikace
  • Tvorba testovací scénářů a příprava dat
  • Automatizace testů
  • Spolupráce s vývojovým týmem

Co požadujeme?

  • Zkušenosti v JavaScript, .NET nebo C#
  • Základní znalost jazyka SQL
  • Orientaci v databázích (Oracle, MS SQL nebo DB2)
  • Znalost operačních systémů (Windows, Linux)
  • Zkušenosti s automatizovaným testováním výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost home office
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené, možnost až 11 týdnů
  • Jazykové, vzdělávací kurzy a workshopy
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Příjemné pracovní prostředí (fotbálek, relax zóna, šipky, Playstation, Xbox)
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.