TECHNICKÝ OBCHODNÍK - ELEKTRONIKA

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Česká republika

Hledáte uplatnění na pozici obchodního zástupce? Rozumíte elektrotechnice? Rádi cestujete a vedete obchodní jednání? Hovoříte anglicky nebo německy? Pokud ano, pošlete nám Váš životopis ještě dnes! Stabilní zaměstnavatel na Vysočině hledá novou posilu do týmu na pozici: TECHNICKÉHO OBCHODNÍKA - ELEKTROTECHNIKA (40 - 55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Starost o zákazníky v rámci ČR a SR
  • Akvizice nových zákazníků
  • Plnění stanovených prodejních cílů
  • Kooperace se zahraničními kolegy
  • Pravidelný reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, elektro zaměření - výhodou
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Tah na branku, aktivní přístup, orientaci na výsledek

Co nabízíme?

  • Samostatnou a férově ohodnocenou práci
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Česká republika

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.