Manuální tester

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Chcete pracovat na projektu, který dává smysl? Zajímáte se o mobilní technologie? Je Vaším koníčkem manuální testování? Pokud jste odpověděli třikrát ano, jste právě Vy tím správným kandidátem na tuto pozici

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • testování mobilních a systémových zařízení
  • práce v rámci týmu (komunikace s programátory)
  • manuální testování (firma chce později přejít na automatizované)
  • dokumentace

Co požadujeme?

  • zkušenost s testovacími nástroji
  • zkušenost s integračními testy
  • angličtina na úrovni středně pokročilý
  • zkušenost s tvorbou dokumentace

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí s výhledem na Špilberk
  • možnost práce z domu
  • zajímavé firemní benefity
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • propracovaný systém školení

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Zaměstnavatel