VEDOUCÍ LABORATOŘÍ

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Máte vzdělání chemického směru a víceleté zkušenosti s vedením týmu pracovníků? Jste komunikativní, organizačně schopní a domluvíte se anglicky? Ano? Potom neváhejte a napište nám, možná hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost provozující moderní analytické laboratoře hledá do svého týmu posilu na pozici: VEDOUCÍ LABORATOŘÍ (OD 50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za plynulý chod laboratoří
  • vedení podřízených pracovníků, jejich školení a hodnocení
  • zajištění efektivní komunikace napříč odděleními
  • dohled nad dodržováním kvality práce
  • občasná cesta do centrály v Praze

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání chemického směru
  • zkušenosti s vedením týmu pracovníků min. 3 roky PODMÍNKOU
  • anglický jazyk komunikativně slovem a písmem
  • schopnost týmové spolupráce a orientaci na zákazníka
  • komunikativnost, flexibilitu a zodpovědný přístup

Co nabízíme?

  • zajímavou práci a odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • pružnou pracovní dobu
  • odborné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Liberecký kraj