VEDOUCÍ PRODEJNY ŠPERKŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte rádi krásné a kvalitní věci, zajímáte se o luxusní šperky? Hledáte pracovní uplatnění, kde můžete naplno rozvíjet své obchodní schopnosti? Rád/a byste vedl/a menší tým a stal/a se součástí prosperující společnosti? Potom hledáme právě Vás!!! Česká společnost zastupující světového výrobce šperků a bižuterie s více jak stoletou tradicí na trhu hledá novou posilu do svého týmu na pozici: VEDOUCÍ PRODEJNY ŠPERKŮ (okolo 30 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za plynulý chod prodejny
  • Vedení a školení zaměstnanců, plánování jejich směn
  • Práce s luxusními šperky dle firemních standardů
  • Úzký kontakt se zákazníky
  • Dosahování stanovených cílů a report vedení

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi v prodeji a s obsluhou zákazníků podmínkou
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Odpovědnost, časovou flexibilitu a organizační schopnosti
  • Komunikativní a vstřícný přístup k zákazníkům
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Trestní bezúhonnost

Co nabízíme?

  • Možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Účast na zahraničních akcích (cca 2x ročně)
  • Zaškolení a návazná produktová školení
  • Odměny v návaznosti na dosahovaných cílů
  • Práci s luxusním zbožím renomované značky
  • Slevy na produkty

    Místo výkonu práce: Brno centrum