SITECORE ARCHITECT

65000 - 85000 Kč

Máte přehled v oblasti CMS, jste zkušeným vývojářem a rádi byste se profesně pohnuli vpřed? Pak je tato pozice to pravé pro Vás! SITECORE ARCHITECT

Reagujte! Budete mezi prvními.
Máte hlavu plnou nápadů? Správná volba! Buďte součástí společnosti, která Vám umožní je realizovat!

Pracovní náplň

  • Navrhování nové architektury
  • Konzultace business požadavků
  • Odhalování jednotlivých nefunkčností
  • Zajištění integrace se současnými systémy
  • Poskytování komplexní technické podpory
  • Zajišťování vyšší výkonnosti
  • Odhalování a náprava mezer ve vývoji

Co požadujeme?

  • ˇVŠ vzdělání v IT nebo příbuzných oborech
  • Alespoň 5 let praxe ve vedení vývoje webových aplikací
  • Zkušenosti s implementací CMS (nejlépe SiteCore)
  • Praxi ve vývoji v .NET/C#
  • Zkušenosti s Web Services, SQL Serverem, Oracle
  • Znalost agilních způsobů vývoje výhodou
  • Anglický jazyk - minimálně středně pokročilý

Co nabízíme?

  • Flexibilitu pracovní doby
  • Týden dovolené navíc a čtyři sick-day
  • Mzdové bonusy
  • Příspěvek na mobilní volání a data pro soukromé účely
  • Slevy na firemní výrobky
  • Hrazené obědy a občerstvení na pracovišti
  • Neformální firemní prostředí a akce
  • V případě zájmu možnost praxe v zahraničí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.