SITECORE ARCHITECT

Neaktivní nabídka

65000 - 85000 Kč

Máte přehled v oblasti CMS, jste zkušeným vývojářem a rádi byste se profesně pohnuli vpřed? Pak je tato pozice to pravé pro Vás! SITECORE ARCHITECT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Navrhování nové architektury
  • Konzultace business požadavků
  • Odhalování jednotlivých nefunkčností
  • Zajištění integrace se současnými systémy
  • Poskytování komplexní technické podpory
  • Zajišťování vyšší výkonnosti
  • Odhalování a náprava mezer ve vývoji

Co požadujeme?

  • ˇVŠ vzdělání v IT nebo příbuzných oborech
  • Alespoň 5 let praxe ve vedení vývoje webových aplikací
  • Zkušenosti s implementací CMS (nejlépe SiteCore)
  • Praxi ve vývoji v .NET/C#
  • Zkušenosti s Web Services, SQL Serverem, Oracle
  • Znalost agilních způsobů vývoje výhodou
  • Anglický jazyk - minimálně středně pokročilý

Co nabízíme?

  • Flexibilitu pracovní doby
  • Týden dovolené navíc a čtyři sick-day
  • Mzdové bonusy
  • Příspěvek na mobilní volání a data pro soukromé účely
  • Slevy na firemní výrobky
  • Hrazené obědy a občerstvení na pracovišti
  • Neformální firemní prostředí a akce
  • V případě zájmu možnost praxe v zahraničí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.