GALVANIZÉR

mzdové ohodnocení

Mělník

Jste člověk, který získal praxi na pozici Galvanizér. Rádi byste vyzkoušeli oblast leteckého průmyslu? Hledáte práci v lokalitě Mělnicko? Pokud ANO, tak nám zašlete svůj životopis! Úspěšná strojírenská společnost přijme do šikovné kandidáty na pozici Galvanizér

Pracovní náplň

  • chemická a elektrochemická úprava dílů
  • udržování lázní ve funkčním stavu, nastavení proudové hustoty
  • chemické frézování hliníkových slitin

Co požadujeme?

  • dokončené SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
  • prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici
  • ochotu pracovat ve dvou směnném provozu (ranní/odpolední bez víkendů)
  • spolehlivost a zájem o obor

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní, mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle dosavadní zkušeností
  • týden dovolené navíc
  • zkrácenou pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • lokalita: Mělnicko
  • nástup ihned nebo dohodou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.