ASISTENTKA s AJ

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Hledáte práci, kde uplatníte svou angličtinu a zužitkujete praxi asistenta/ky? Máte rád/a výzvy a plánování Vám nedělá problém? Potom čtěte dál!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • organizování firemních akcí
  • příprava podkladů na výběrová řízení
  • administrativa
  • komunikace s vedením společnosti v angličtině
  • podpora manažera lidských zdrojů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • středně pokročilou úroveň angličtiny (komunikativní)
  • prozákaznický přístup
  • dobré organizační schopnosti
  • komunikativnost
  • pečlivost
  • znalost MS Office
  • zkušenosti z obdobné pozic výhodou

Co nabízíme?

  • příležitost k růstu ve stabilní a rychle se rozvíjející výrobní společností s dlouhou tradicí
  • denní využití angličtiny
  • hlavní pracovní poměr
  • týden dovolené navíc
  • moderní zázemí mezinárodní společnosti
  • práce v Ústí nad Labem