VEDOUCÍ LABORATORNÍCH TECHNIKŮ

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Chcete se ve své kariéře posunout dále? Máte zkušenosti z pozice laboratorního technika nebo vedoucího laboratoře? Orientujete se dobře v plastových materiálech? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Úspěšná mezinárodní společnost poskytující vysoký standard kvality svých výrobků nyní obsazuje pozici: VEDOUCÍ LABORATORNÍCH TECHNIKŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.
Výborná volba! Budeš mít možnost se podílet na zkvalitňování procesu a výrobků.

Pracovní náplň

  • řízení týmu pracovníků
  • podílení se na zřízení nové laboratoře
  • koordinace zkoušek, měření a testování
  • spoluúčast na vývoji nových výrobků
  • zpracovávání příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • zkušenosti s prací v laboratoři alespoň 2 roky
  • znalost techniky práce s polymerovou hmotou
  • zkušenosti z automotive průmyslu výhodou
  • schopnost dorozumět se anglicky
  • praktické zkušenosti s fyzikálními zkouškami

Co nabízíme?

  • práci v moderním pracovním prostředí
  • roční bonusy
  • příspěvek na dopravu
  • zdravotní volno, dovolená navíc
  • možnost nástupu IHNED

  • místo výkonu práce: Vsetínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.