ELEKTROMONTÉR VN/NN (25-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Rád pracujete v partě, se kterou můžete jezdit na pracovní akce? Máte vyučení v elektro oboru, nebo již předchozí zkušenost s elektro montáží nízkého, či vysokého napěti? Mezinárodní a stabilní společnost hledá kolegu na pozici: ELEKTROMONTÉR VN/NN

Pracovní náplň

  • Montáž zařízení VN/NN
  • Obsluha a spuštění zařízení
  • Údržba technologického zařízení
  • Cestování v rámci ČR - dle realizace projektů
  • Týdenní služební cesty dle projektu
  • Týmová práce v přátelském kolektivu

Co požadujeme?

  • Vyučení v oboru elektro
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. §6, §8
  • Zkušenosti s montáží NN, VN - velkou výhodou
  • Samostatnost a flexibilní přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Práci na plný úvazek a stabilního zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Zajímavé zaměstnanecké bonusy

  • Místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!