SPECIALISTA BOZP A PO

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Zabýváte se bezpečností práce a požární ochranou? Hledáte v této oblasti novou pracovní výzvu? Jste aktivní a tvořiví a zodpovědný přístup je Vám vlastní? Chcete se uplatnit ve společnosti, která má stabilní zázemí a dobré jméno? Tak už na nic nečekejte a pošlete nám svůj životopis – pozice SPECIALISTA BOZP A PO je pro Vás ta pravá! Využijte jedinečnou příležitost stát se součástí týmu stabilní společnosti, která má silné postavení na trhu a nyní hledá do svých řad posilu na pozici: SPECIALISTA BOZP A PO (OD 30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za dodržování BOZP a PO dle platné legislativy
  • provádění preventivních opatření v provozu
  • školení zaměstnanců v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany
  • zajišťování auditů, havarijní plánování
  • reporting a komunikace s jednotlivými odděleními

Co požadujeme?

  • praxi v oblasti BOZP/PO alespoň 3 roky
  • odbornou způsobilost v oblasti BOZP a PO
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • zodpovědný a proaktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost odborného růstu
  • docházkový bonus, stravenky
  • místo výkonu práce: Plzeňský kraj