PLÁNOVAČ VÝROBY S NĚMČINOU (27 - 33.000 KČ)

Neaktivní nabídka

27000 - 33000 Kč

Máte zkušenost s plánováním výroby a nákupem? Dorozumíte se německým jazykem? Pokud chcete svěřit svou kariéru do rukou mezinárodní stabilní společnosti, pak nám zašlete Váš životopis ještě dnes! Mezinárodní výrobní společnost obsazuje pozici: PLÁNOVAČ VÝROBY (27 - 33.000,- Kč)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Zajištění dostatečného množství materiálu potřebného k výrobě
  • Podílení se na plánování výroby
  • Komunikace s dodavateli a odběrateli
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Komunikace s výrobním oddělením
  • Pravidelný reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na pozici nákupčího/plánovače alespoň 2 roky
  • Němčinu na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office
  • Výborné komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti
  • Samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práci pro nadnárodní společnost
  • Aktivní využití němčiny
  • Možnost profesního rozvoje
  • Příspěvek na stravování
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Havlíčkobrodsko