MANAŽER KVALITY - AUTOMOTIVE

Máte zkušenosti jako Manažer kvality ve strojírenské společnosti? Orientujete se v normách, metodách a nástrojích kvality? Dokážete vést lidi? Jste zvyklý na denní komunikaci se zahraničními partnery? Tak se chopte této jedinečné pracovní příležitosti a začněte pracovat jako MANAŽER KVALITY V AUTOMOTIVE, u jedné z nejvýznamnějších společností ve svém oboru!

Pracovní náplň

  • Vedení pracovníků na oddělení kvality
  • Optimalizace veškerých procesů napříč kvalitou (zákaznická, dodavatelská, výrobní)
  • Komunikace, především se zahraničními partnery
  • Přijímání a zavádění opatření pro zvyšování kvality výrobků a procesů
  • Spolupráce na projektech
  • Aplikace systémů řízení jakosti a zodpovědnost za celý systém

Co požadujeme?

  • Vystudovanou SŠ nebo VŠ v technickém oboru
  • Min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni podmínkou
  • Orientaci v normách, metodách a nástrojích jakosti
  • Řidičský průkaz sk. B, flexibilitu

Co nabízíme?

  • 5 dní dovolené na víc, sick days
  • Roční finanční prémie
  • Možnost absolvování jazykových a vzdělávacích kurzů
  • Práci s moderními technologiemi
  • Prostředí mezinárodní stabilní společnosti
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Praha