QUALITY MANAGER

Máte zkušenosti z manažerské pozice ve strojírenské společnosti? Orientujete se v normách, metodách a nástrojích kvality? Dokážete vést lidi a chcete při práci využívat anglický jazyk při komunikaci se zahraničím? Pak jste člověk, kterého hledáme. Chopte se této pracovní příležitosti a začněte pracovat v mezinárodní automotive společnosti, která si váží svých zaměstnanců a nabízí zajímavé pracovní uplatnění a benefity. Začněte pracovat jako QUALITY MANGER!

Pracovní náplň

  • Řízení týmu pracovníků na oddělení kvality
  • Optimalizace veškerých procesů napříč kvalitou (zákaznická, dodavatelská, výrobní)
  • Komunikace se zahraničními partnery
  • Přijímání a zavádění opatření pro zvyšování kvality výrobků i procesů
  • Spolupráce při práci na projektech
  • Aplikace systémů řízení jakosti a zodpovědnost za celý systém

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Minimálně tři roky praxe na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Orientaci v normách, metodách a nástrojích kvality
  • Řidičský průkaz sk. B, flexibilitu, odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc, sick days
  • Roční prémie
  • Aktivní využití anglického jazyka a možnost prohloubení znalostí díky jazykovým kurzům
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Prostředí mezinárodní společnosti
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Příspěvky na stravování

  • Místo výkonu práce: Praha - východ