SPECIALISTA LABORATOŘE / MANAŽER

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte zkušenosti z pozice vedoucího laboratoře nebo laboratorního technika? Jste zkušený v materiálech, jako jsou plasty a ostatní polymerní materiály? Pokud se poohlížíte po velmi zajímavé pracovní výzvě, zašlete nám Vaše CV ještě dnes! Stabilní a úspěšná mezinárodní společnost nyní obsazuje pozici: SPECIALISTA LABORATOŘE / MANAŽER

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za provoz laboratoře
  • podpora při definování a zavádění nových vzorků
  • podíl na vývoji výrobků
  • koordinace zkoušek v externích laboratořích
  • spoluúčast při zřizování nové laboratoře

Co požadujeme?

  • minimálně 2 roky praxe v automotiv laboratoři
  • angličtinu na pokročilé úrovni - denní komunikace
  • znalost plánování zkoušek/testů
  • zkušenosti s hodnocením dokumentace a přípravou auditů

Co nabízíme?

  • možnost kariérního růstu
  • zázemí mezinárodní společnosti v automotiv průmyslu
  • mnoho zaměstnaneckých benefitů (stravování, dovolená navíc, příspěvek na pojištění, dopravu,..)
  • vánoční bonusy

  • místo výkonu: Vsetínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.