REACH SPECIALISTA

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte úspěšně dokončené vysokoškolské vzdělání na VŠCHT a zkušenosti v oblasti problematiky REACH přímo z výroby? Dobře se orientujete v chemické legislativě? Hledáte novou pracovní výzvu? Láká Vás pracovat pro zajímavou společnost s přátelským přístupem? Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, zašlete nám svůj životopis a ucházejte se o pozici: REACH SPECIALISTA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příprava etiket na chemické produkty
  • zpracování bezpečnostních listů
  • zajištění hlášení směrem k EKO-KOM
  • komunikace s orgány na úrovni státu a EU
  • práce ve specializovaném software pro management chemických látek

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, chemické obory (VŠCHT)
  • praxi na obdobné pozici v chemické výrobě min. 2 roky PODMÍNKOU
  • znalost chemické legislativy, REACH a CLP
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zodpovědný přístup, samostatnost, pečlivost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • zajímavou práci a příjemný kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení + odměny
  • 5 týdnů dovolené, slevu na firemní produkty
  • podporu ve vzdělávání, příspěvek na sport
  • místo výkonu práce: Praha – západ (jižní okraj Prahy)