NÁKUPČÍ NEPŘÍMÉHO MATERIÁLU A SLUŽEB S AJ Praha

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chcete se stát součástí týmu nadnárodní společnosti? Zajišťovali jste nákup nepřímého materiálu a služeb (konzultační činnosti, poradenství, marketing nebo HR)? Jste komunikativní, soběstační a dokážete se domluvit anglicky? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná mezinárodní průmyslová společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: NÁKUPČÍ NEPŘÍMÉHO MATERIÁLU A SLUŽEB S AJ Praha 50-70.000 Kč

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příprava a realizace tenderů na dodavatele poradenských služeb
  • vyjednávání s dodavateli (vč. zahraničních)
  • úzká spolupráce se zákazníky
  • analýza trhu daných komodit, hodnocení dodavatelů
  • spolupráce na auditech a místních i přeshraničních projektech
  • zpracování analýz, kalkulací, reportingů

Co požadujeme?

  • VOŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • alespoň základy německého jazyka výhodou
  • zkušenost v nákupu služeb
  • MS Excel na pokročilé úrovni
  • základní znalost SAP výhodou
  • pečlivost, soběstačnost, komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • profesní růst v prostředí mezinárodní společnosti
  • pravidelné roční odměny
  • min. 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na životní/penzijní připojištění
  • příspěvky na stravování
  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Praha 5