VEDOUCÍ STAVBY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte SŠ vzdělání v oblasti stavebnictví a zkušenosti s řízením a realizací stavební zakázky? Orientujete se v oblasti stavby rodinných domů? Jste spolehlivá a flexibilní osobnost, která chce stát v čele nových projektů? Zašlete nám Váš životopis. Společnost působící v oblasti stavebnictví v Královéhradeckém a Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici VEDOUCÍ STAVBY.

Pracovní náplň

  • Řízení stavební zakázky
  • Komunikace s dodavateli
  • Vedení stavebního deníku
  • Zaštítění kompletního projektu

Co požadujeme?

  • SŠ stavebního zaměření
  • Praxi s řízením stavebních zakázek
  • Praxi v oblasti výstavby domů – výhodou
  • Flexibilitu a silné organizační dovednosti

Co nabízíme?

  • Motivující systém odměňování
  • Automobil i k osobnímu užití
  • Notebook
  • Mobilní telefon a příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém a Pardubickém kraji