NÁKUPČÍ - DISPONENT s NJ

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti nákupu ve výrobní společnosti? Ovládáte německý jazyk na pokročilé úrovni? Chcete být součástí silné mezinárodní společnosti? Chcete dále růst a pracovat na svém osobním a profesním rozvoji? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Významná výrobní společnosti se silným postavením na trhu hledá pracovníky na pozici: NÁKUPČÍ - DISPONENT s NJ

Pracovní náplň

  • zajištění nákupu materiálu a organizace spolupráce s dodavateli
  • objednávání komponent od českých i zahraničních dodavatelů
  • zajištění přepravy materiálu od dodavatelů
  • organizace a kontrola termínů dodávek

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • pokročilou znalost NJ
  • praxi v oblasti nákupu ve výrobní společnosti podmínkou
  • pokročilá znalost práce na PC, znalost SAP
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Co nabízíme?

  • zajímavé platové podmínky
  • stabilní zázemí velké mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • zaměstnanecké benefity
  • další osobní i profesní růst
  • lokalita pracoviště: Olomoucko