ELEKTROMECHANIK-ÚDRŽBA STROJŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte praxi v elektroúdržbě strojů a platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §5? Jste zručný, samostatný a ochotný pracovat v nepřetržitém provozu? Pak nám obratem odpovězte a my se s Vámi spojíme! Mezinárodní výrobní společnost z automobilového prostředí hledá kandidáta na pozici: ELEKTROMECHANIK-ÚDRŽBA STROJŮ (25-30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Kontrola, údržba a opravy strojů ve výrobě
  • Písemné zaznamenávání provedených skutečností
  • Technická podpora při seřizování strojů
  • Evidence spotřebovaných energií

Co požadujeme?

  • Min. vyučen v oboru elektrotechniky
  • Praxi na pozici elektrotechnika ve výrobě 2 roky
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §5
  • Pečlivost, samostatnost, akčnost

Co nabízíme?

  • 1 týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní bonus
  • Místo výkonu práce: 15 km západně od Prahy