PROGRAMÁTOR V JAZYCE JAVA

mzdové ohodnocení

Brno - město

Zajímáte se o programování v jazyce Java? Chcete se podílet na zajímavých projektech v R&D týmu v mezinárodní společnosti? Baví Vás komunikace v anglickém jazyce? Potom nám pošlete svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Vývoj softwaru v jazyce Java
  • Aktivní účast na určování směru vývoje softwaru
  • Občasné cesty do zahraničí
  • Spolupráce s kolegy z Brna i ze zahraničí

Co požadujeme?

  • Znalost Java SE
  • Uvítáme také znalost jazyka C++
  • Ochotu spolupráce v rámci agilního vývoje
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Spolupráci na projektech, které Vám budou dávat smysl
  • Využívání špičkových technologií
  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • Přátelské prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.