TEAM LEADER E-HEALTH ŘEŠENÍ (50-80.000Kč)

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Máš zkušenosti s programováním v .NET, ale ovládáš i Java? Jsi vůdčí osobnost se schopností vést tým a nedělá ti problémy komunikovat v anglickém jazyce? Pokud ano, neváhej a pošli nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • vývoj aplikací v .NET a Java v oblasti zdravotnictví
  • účast na celém cyklu vývoje desktopových aplikací i webových aplikací
  • vedení menšího týmu vývojářů
  • zodpovědnost za plnění úkolů vývojového týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • podmínkou zkušenosti s programováním v Java nebo .NET
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • přesah do architektury informačních systémů výhodou
  • zkušenosti s vedením týmu výhodou nikoli podmínkou
  • vyzrálá osobnost, schopnost pracovat pod tlakem

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • bonusový mzdový systém
  • možnost kariérního růstu
  • celofiremní vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • práci v příjemném kolektivu

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Doporučení inzerátu