COMPUTER VISION PROGRAMÁTOR (50.000 Kč – 65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Zajímáte se o automobily a moderní technologie? Chcete se podílet na vývoji v oblasti computer vision/image processingu?? Chcete dále profesně růst a stát se součástí týmu společnosti s vysokým inovačním potenciálem v oblasti automotive? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • vývoj projektů v oblasti computer vision
  • vývoj a implementace softwarových modulů
  • implementace složitých algoritmů
  • tvorba architektury testů a test case

Co požadujeme?

  • technické vzdělání v oblasti IT/Automotive výhodou
  • zkušenosti s Computer vision, Image processingem, matematickými operacemi či wrappers
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • mírně pokročilou zkušenost s C++
  • zkušenost s CUDA výhodou

Co nabízíme?

  • práci v prosperující společnosti – leader v oblasti technologií a automobilů
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • moderní pracovní prostředí
  • jazykové kurzy anglického i německého jazyka