TECHNIK NORMOVAČ

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Jste osoba technického zaměření a chcete se podílet na zlepšování? Máte třeba jen teoretické povědomí o metodách lean managamentu? Pokud Vás tato oblast zajímá a chcete se ucházet o pracovní nabídku v mezinárodní společnosti, zašlete nám svůj životopis! TECHNIK NORMOVAČ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zaučení do oblasti lean managementu
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Vyhledávání a korekce ztrátových časů ve výrobě
  • Navyšování produktivity práce
  • Práce v interním systému Navision
  • Komunikace s oddělením výroby

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání technického zaměření
  • Chuť se učit nové věci
  • Znalost průmyslového inženýrství, lean managementu výhodou
  • Samostatný a pečlivý přístup

Co nabízíme?

  • Práci vhodnou i pro absolventy v motivujícím prostředí mezinárodní firmy
  • Zázemí, ve kterém budete mít možnost se rozvíjet
  • 13. plat
  • Náborový příspěvek 10.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Bonusy a odměny za nadstandardní výkon
  • Příspěvek na dojíždění
  • Místo výkonu: Okres Přerov