STAVBYVEDOUCÍ – TECHNOLOGICKÉ CELKY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Chcete se uplatnit v oblasti řízení a realizace staveb v rámci tuzemských i zahraničních projektů? Ovládáte angličtinu a chcete si ji dále zdokonalovat? Pak neváhejte a kontaktujte nás, máme pro VÁS jedinečnou pracovní příležitost na pozici STAVBYVEDOUCÍ – TECHNOLOGICKÉ CELKY!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • podílení se na realizaci staveb
  • odpovědnost za zaměstnance na stavbě
  • zajištění logistických procesů (dodávky materiálu)
  • spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti
  • jednání se zákazníky a to i v angličtině
  • občasné kratší služební cesty po ČR a zahraničí

Co požadujeme?

  • min. SŠ
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost MS Office
  • velmi organizační a komunikační schopnosti
  • zájem se učit a vzdělávat v oboru

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • práci na zajímavých stavebních projektech
  • možnost zaučení a profesního růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na vzdělání a školení, na sport a kulturu
  • možnost závodního stravování

  • pracoviště Plzeň + občas zahraničí