VÝROBNÍ INŽENÝR - KONSTRUKTÉR MECHANIKY

Máte VŠ technického zaměření? Chcete se neustále rozvíjet a pracovat pro úspěšnou moderní společnost? Chcete při práci využít angličtinu? Pak nepřestávejte číst! Významná výrobní a vývojová společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: VÝROBNÍ INŽENÝR - KONSTRUKTÉR MECHANIKY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podpora výrobků v rámci výrobního procesu
  • Návrh a testování výrobních přípravků
  • Specializace na mechniku a mechatroniku
  • Testování prototypů
  • Definice výrobních postupů
  • Řešení výrobních problémů

Co požadujeme?

  • VŠ - technického směru
  • Orientace v konstrukční dokumentaci
  • Praxe v oblasti strojírenství - výhodou
  • Zodpovědnost a komunikativnost
  • Angličtinu na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • Moderní pracovní prostředí
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na sport aj.

  • Místo výkonu práce: Brno - Modřice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.