QUALITY ENGINEER - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

36000 - 45000 Kč

Zajímá Vás svět automobilového průmyslu a chcete být jeho součástí? Rádi pracujete na nových projektech a kvalita výrobků je pro Vás naplňující? Pojďte se přidat k nám! Klademe důraz na jedince s technickým myšlením, kteří jsou zkušení a znají oblast kvality pro automotive. Na Váš životopis se budeme těšit! Společnost na mezinárodní úrovni, která se soustředí na výrobu produktů pro světové automobilky, rozšiřuje svoji působnost a hledá nové kolegy do svých řad na pozici: QUALITY ENGINEER - AUTOMOTIVE (36 – 45 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řešení kvality výrobků a jejich specifických požadavků pro automotive prostředí
  • Zodpovědnost za reklamace a jejich řešení
  • Řešení certifikačních auditů
  • Příprava dokumentace směrem k zákazníkům i společnosti samotné
  • Tvorba a řešení nových projektů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technický obor výhodou
  • Aktivní znalost anglického jazyka/denní komunikace
  • Zkušenosti s automotive prostředím
  • Znalost nástrojů kvality a norem automobilového průmyslu
  • Orientaci v příručkách VDA
  • Dobré komunikační dovednosti a ochotu pracovat na několika projektech současně

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v moderním prostředí pro lídra na trhu
  • Získání zkušeností z ostatních oblastí kvality
  • Možnost rozvoje a řešení zajímavých unikátních projektů
  • Mzdové bonusy, příspěvky na stravování a volnočasové aktivity
  • Mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Brno