ELEKTROTECHNIK - JUNIOR

Jsi čerstvým absolventem oboru elektrotechnika? Zajímá Tě IT? Pokud je toto spojení pro Tebe to pravé ořechové, je tu pro Tebe jedinečná příležitost! Mezinárodní společnost hledá nadšence, které ráda zaučí a poskytne jim zázemí pro kariérní růst. ELEKTROTECHNIK - JUNIOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Absolvování vstupního zaškolení
  • Zodpovědnost za chod strojních panelů
  • Zjišťování závad a odstranění chyb
  • Zapojování kabelů
  • Komunikace napříč odděleními
  • Spolupracuje s PLC programátory

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání obor elektrotechnika
  • Chuť se učit nové věci
  • Zájem o IT
  • Vyhláška 50 výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost nastartovat kariéru v mezinárodní společnosti
  • Vstupní školení a odborné vedení
  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Firemní večírky
  • Lokalita: Olomoucký kraj