IT SPECIALISTA V MARKETINGU

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

Máte vzdělání v IT a zajímá Vás oblast marketingu? Domluvíte se plynule anglicky? Chcete spolupracovat na projektech napříč pobočkami stabilní a úspěšné firmy? Pak nám zašlete svůj životopis! Zavedená výrobní firma hledá do svého týmu nového kandidáta / kandidátku na pozici: IT SPECIALISTA V MARKETINGU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • podpora obchodního a marketingového oddělení ve vývoji nových PIM platform (e-commerce, digitální marketing)
  • zodpovědnost za řízení procesů a údržby systémů v PIM platformách
  • update a úpravy systémů
  • spolupráce napříč projektovým týmem i s externími partnery
  • spolupráce na pobočkách firmy

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání s IT zaměřením
  • 3-5 let praxe v PIM nebo CMS systémech
  • znalost SQL databáze
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • schopnost pracovat v týmu
  • tah na branku
  • znalost projektového managementu výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní a úspěšné firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost využití angličtiny
  • možnost samostatné práce na projektech
  • možností cestování na pobočky v zahraničí
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • dotované závodní stravování
  • místo výkonu: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu sourcing@theones.cz.