SPECIALISTA NÁKUPU - JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberec

Jste komunikativní a nebojíte se jednání s klienty? Máte pokročilou angličtinu a chce získat nové zkušenosti z automobilového průmyslu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní automobilová společnost hledá kolegu na pozici: SPECIALISTA NÁKUPU - JUNIOR (25 - 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Komunikace s dodavateli, vyjednávání cenových podmínek
  • Analýza cenových nabídek, průzkum trhu
  • Uzavírání smluv, úspora nákladů, dodržování plánů
  • Práce v projektovém týmu (konstruktéři, technologové, kvalitáři)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického/ekonomického zaměření
  • Praxi z automotive/výrobní či strojírenské společnosti - výhodou
  • Anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Technické nadšení, schopnost vyjednávání
  • Obchodního ducha, ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Účast na zajímavých mezinárodních projektech
  • Místo výkonu: Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.