VEDOUCÍ OPERATIVNÍHO NÁKUPU Stř. Čechy

Neaktivní nabídka

80000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte zkušenosti s vedením až 30 členného týmu v rámci operativního nákupu ve výrobní společnosti? Hovoříte plynule anglicky? Jste odolný vůči stresu a zvládáte vyřešit každý vzniklý problém s chladnou hlavou? Pak je tato pozice určena právě Vám! Rostoucí výrobní strojírenská společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: VEDOUCÍ OPERATIVNÍHO NÁKUPU Stř. Čechy (80-100.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení 30 členného týmu pracovníků, jejich motivace, sledování výkonu, odměňování
  • zodpovědnost za plynulý chod celého operativního nákupu
  • dohled nad nákupem položek typu spojovací materiál, položky z výkresové dokumentace
  • komunikace s dalšími odděleními v rámci společnosti (strategický nákup, logistika, výroba aj.)
  • zodpovědnost za plnění nastavených KPI´s
  • ad hoc řešení požadavků
  • reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné manažerské pozici ve výrobní společnosti
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (slovem i písmem)
  • MS Office – uživatelská znalost
  • tah na branku, odolnost vůči stresu, výborné organizační schopnosti
  • dobré vyjednávací schopnosti a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • možnost dalšího profesního růstu
  • podílení se na mezinárodních projektech
  • roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecké benefity
  • pracoviště: Středočeský kraj (Severozápadně od Prahy)